- Fine crimped mesh prevents small pieces of meat and vegetables from falling through!
- Compatible with Folding Fire Stand
| Product Information | |
|---|---|
| Part Number | ON-1813 |
| Product Name | BBQ Net 3535 |
| Product Size (Approx.) | 345×345mm |
| Label Display Size (Approx.) | 345×345mm |
| Compatible Model | FG-35 compatible |
| Wire Diameter / Pitch / Plating | 4.0 & 1.3mm / 13.5mm / Chrome plating |
| Weight (Approx.) | 290g |
| JAN Code | 4907797018132 |
| Country of Origin | China・China |