- Durable and long-lasting galvanized iron, you'll grow to love it more the more you use it.
- Includes 5 60cm galvanized tubs
| Product Information | |
|---|---|
| Product Name | Set of 5 60cm Galvanized Tub |
| Product number | G-TT60 |
| Case size (approx.) | 670×670×350㎜ |
| Product size (approx.) | Diameter: 645 x Height: 175 mm |
| Material | Galvanized steel sheet |
| Sheet thickness | 0.4mm |
| Weight (approx.) | 2.1kg |
| JAN code | 4907797090657 |
| Country of origin | Japan |
関連アイテム
-
10 pieces Toto galvanized tub 48cm
- Regular price
- ¥27,027
- Sale price
- ¥27,027
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out

